2018′ ORGANİZASYON   ’Avrupa Fuar Organizasyon ve 3D Desing; Mekanların insanlarla iletişim kurduğuna inanırız ve biliriz ki doğru tasarım fuar alanında iş ortaklarımızın tüketiciyle doğru iletişim kurmasına aracılık eder. Bu sebeple iş ortaklarımızın ihtiyacı olan fuar tasarımlarına ve Fuar alanı teminine başladığımızda, onların ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılayacak tasarımını ve fuar alanını siz değerli müşterilerimize sunmak bizim temel amacımızdır.

2018′ ORGANIZATİON   ‘European Fair Organization and 3D Desing; We believe that the venues communicate with people and we know that the right design is the venue for our business partners to communicate properly with the consumer in the exhibition space. For this reason, it is our basic aim to present the design and fair area to our valued customers when we start to supply the fair design and fair area that our business partners need, and to meet their needs in the most efficient manner.

NEDEN KATILMALISINIZ.. 

Birebir İletişim; Ziyaretçiler katılımcılar ile birebir iletişime geçerler. Mesleki gelişim ve etkin iş ortaklıkları kurulur.

Yaygın Kapsama Alanı; Sektör fuarları katılımcıları sektörün tüm kollarını içeren profesyonellerden oluşur. Böylece tüm fuarlar, ziyaretçilerine sektörleriyle ilgili kapsamlı içerik sağlamış olurlar.

 
Nokta Atışı; Fuar katılımcıları, sektörü meydana getiren tüm firmalara tek seferde ulaşabilir. Karşılıklı Etkileşim; Ziyaretçiler katılımcılardan ürün ve hizmetler hakkında bilgi alırken karşılaştırma fırsatı yakalar; katılımcı firmalar piyasayı ve hedef kitleyi değerlendirme fırsatı bulurlar.

Hedef Odaklılık; Gerçekçi hedefler ve sektörel planlama ile katılımcılar, hedeflere odaklanabilir ve hedeflerini gerçekleştirme ihtimallerini yükseltirler. Algı Bütünlüğü; Fuarlar, ziyaretçileri için sergilenen ürünü tüm özellikleri ile algılanabilir ve erişilebilir hale getirir.

‘İletişim güçtür, iletişimi etkili kullanabilenler, kendilerinin dünya deneyimlerini ve dünyanın onlar üzerindeki deneyimlerini değiştirebilir.’